Kloubové spojky

Vyrábíme špičkové kloubové spojky pro všechny pohony ve strojírenství. Základem je perfektní dílenské zpracování, kvalitní a odolné materiály a zkušenosti našich odborných pracovníků. K dostání jsou jak jednoduché kloubové spojky, tak dvojité kloubové spojky.

Proč si vybrat naše kloubové spojky?

  • použití pro všechny pohony ve strojírenství
  • jednoduché kloubové spojky nebo dvojité kloubové spojky
  • konstrukce s kluzným nebo s jehličkovým ložiskem
  • kvalitní dílenské zpracování

Vyberte si u nás klobouvé spojky nebo jiné druhy spojek vhodné pro pohony strojů a strojních zařízení. Nebudete litovat. Navíc jsme schopni tyto kloubové spojky dodávat jako komponenty do automobilového průmyslu a to v systému dodávek "just in time". Vsaďte na zkušenosti, kvalitu a spolehlivost, vsaďte na kloubové spojky od společnosti KTR.

Tisknout


Vyhledávání

   Hydraulické brzdy


  Společnost KTR uvedla na
  trh vlastní hydraulické brzdy
  KTR-STOP®

  • Max.svěrná síla do 500kN
  • Dlouhá životnost brzdového               obložení 
  • Kompaktní design
  • Optimalizace režimu brzdění

Novinky

16. 04. 2013

T-PUR® také pro POLY-NORM®

  Společně s vývojem nových spojek POLY-NORM® velikostí 200 až 280, byly vyvinuty speciální segmenty s dvojitými zuby vyrobené z T-PUR®, které využívají zvláštní stabilitu tohoto nového materiálu. K dispozici je celkem pět nových řad pro jmenovité momenty od 19.000 Nm do 67.000 Nm. Největší možný průměr otvoru je 285 mm.  Ozubené segmenty z T-PUR® pro velké spojky POLY-NORM® mají tvrdost 84 Sh A a jsou navrženy v modré barvě pro lepší identifikaci. Jsou k dispozici pro všech pět nových velikostí spojek POLY-NORM®. Jako u spojek ROTEX®, jsou výhody T-PUR® analogické u spojek POLY-NORM®: větší rozsah teplot, dlouhá životnost a vynikající tlumící vlastnosti po dlouhou dobu. Tímto způsobem nabízejí oba typy spojek konstruktérům pohonů a uživatelům ve všeobecném strojírenství, provozním inženýrství a konstrukci vozidel jedinečný a dokonce větší přínos.
01. 03. 2013

Malé, lehké a vysoce výkonné!

Miniaturní hřídelové spojky od KTR jsou vhodné pro všechny aplikace. Elastické Bezvůlové S nejvyšší torzní tuhostí   KTR nabízí vhodné řešení. Nejvyšší výkon na ​​nejmenším prostoru a to vše s velmi nízkou hmotností.  

Archiv novinek

Kontakt

KTR CR, spol s.r.o.
Brněnská 559
569 43, Jevíčko, Česká republika

Telefon: +420 461 325 014
Fax: +420 461 325 162
E-mail: