Bezkontaktní měřič momentu DATAFLEX ® 85 se spojkou RADEX N

Bezkontaktní měřič momentu DATAFLEX ®  85 se spojkou RADEX N

Vlastnosti produktu

  • Rozsahy: +-2000 Nm, +-5000 Nm, +-10000 Nm
  • Pro vysoké kroutící momenty
  • Bezúdržbová
  • Integrované měření rychlosti
  • Mohou být měřeny i velmi krátké špičkové momentové impulsy
  • Jednoduchá montáž
  • Ideální řešení pro kompenzaci axiálních, úhlových a radiálních nesouosostí

Popis

Zařízení DATAFLEX ® velikosti 22 až 140 je určeno k bezkontaktnímu měření kroutícího momentu, díky čemuž nedochází k opotřebení jednotlivých dílů. DATAFLEX využívá patentované metody měření závislosti velikosti světelného toku na úhlu zkroucení torzní hřídele. Pro tento účel je světelný tok směřován přes dva kotouče, jejichž působením je změněn proporcionálně k velikosti měřeného momentu. Všechna elektronika je umístěna na tělese zařízení, které je zajištěno proti otáčení. Žádný signál není přenášen z rotujícího na statický díl. Moment je měřen kontinuálně s frekvencí 16 kHz. Vysoká frekvence měření umožňuje přesné zachycení a analýzu procesů vysokou dynamikou. Analogový výstup je jak napěťový (0-10V), tak proudový (4-20 mA). Dále je v zařízení integrován počítač otáček, generující signál v rozlišení 60 pulzů za otáčku.

Katalog upínacích pouzder DATAFLEX® ke stažení zde.

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Vyhledávání

   Hydraulické brzdy


  Společnost KTR uvedla na
  trh vlastní hydraulické brzdy
  KTR-STOP®

  • Max.svěrná síla do 500kN
  • Dlouhá životnost brzdového               obložení 
  • Kompaktní design
  • Optimalizace režimu brzdění

Novinky

16. 04. 2013

T-PUR® také pro POLY-NORM®

  Společně s vývojem nových spojek POLY-NORM® velikostí 200 až 280, byly vyvinuty speciální segmenty s dvojitými zuby vyrobené z T-PUR®, které využívají zvláštní stabilitu tohoto nového materiálu. K dispozici je celkem pět nových řad pro jmenovité momenty od 19.000 Nm do 67.000 Nm. Největší možný průměr otvoru je 285 mm.  Ozubené segmenty z T-PUR® pro velké spojky POLY-NORM® mají tvrdost 84 Sh A a jsou navrženy v modré barvě pro lepší identifikaci. Jsou k dispozici pro všech pět nových velikostí spojek POLY-NORM®. Jako u spojek ROTEX®, jsou výhody T-PUR® analogické u spojek POLY-NORM®: větší rozsah teplot, dlouhá životnost a vynikající tlumící vlastnosti po dlouhou dobu. Tímto způsobem nabízejí oba typy spojek konstruktérům pohonů a uživatelům ve všeobecném strojírenství, provozním inženýrství a konstrukci vozidel jedinečný a dokonce větší přínos.
01. 03. 2013

Malé, lehké a vysoce výkonné!

Miniaturní hřídelové spojky od KTR jsou vhodné pro všechny aplikace. Elastické Bezvůlové S nejvyšší torzní tuhostí   KTR nabízí vhodné řešení. Nejvyšší výkon na ​​nejmenším prostoru a to vše s velmi nízkou hmotností.  

Archiv novinek

Kontakt

KTR CR, spol s.r.o.
Brněnská 559
569 43, Jevíčko, Česká republika

Telefon: +420 461 325 014
Fax: +420 461 325 162
E-mail: