Ochrana proti výbuchu - ATEX

Právní Úpravy v oblasti ochrany proti výbuchu z 1. července 2003

Nařízení ATEX 95 ( dříve ATEX 100a )

Tyto nařízení stanovují pravidla pro uvádění do oběhu výrobků, které jsou používány v prostředí s nebezpečím výbuchu. ATEX 100a je určen pro výrobce resp. subjekty, které dodávají zařízení, jednotlivé díly, ochranné systémy stejně jako ochranné, kontrolní a řídící zařízení do prostředí s nebezpečím výbuchu - podobně jako Směrnice ES pro strojní inženýrství. Tímto byly národní předpisy sjednoceny a bylo dosaženo vysoké úrovně bezpečnosti. Následující spojky KTR odpovídají požadavkům daným předpisem ATEX 95 ( dříve ATEX 100a ), tak jak je definován Nařízením ES 94/9/ES – Dodatek 1.

Více informací ohledně ochrany proti výbuchu naleznete ke stažení ve formátu PDF file ( v anglické verzi ) v sekci Servis.

Tisknout


Vyhledávání

   Hydraulické brzdy


  Společnost KTR uvedla na
  trh vlastní hydraulické brzdy
  KTR-STOP®

  • Max.svěrná síla do 500kN
  • Dlouhá životnost brzdového               obložení 
  • Kompaktní design
  • Optimalizace režimu brzdění

Novinky

16. 04. 2013

T-PUR® také pro POLY-NORM®

  Společně s vývojem nových spojek POLY-NORM® velikostí 200 až 280, byly vyvinuty speciální segmenty s dvojitými zuby vyrobené z T-PUR®, které využívají zvláštní stabilitu tohoto nového materiálu. K dispozici je celkem pět nových řad pro jmenovité momenty od 19.000 Nm do 67.000 Nm. Největší možný průměr otvoru je 285 mm.  Ozubené segmenty z T-PUR® pro velké spojky POLY-NORM® mají tvrdost 84 Sh A a jsou navrženy v modré barvě pro lepší identifikaci. Jsou k dispozici pro všech pět nových velikostí spojek POLY-NORM®. Jako u spojek ROTEX®, jsou výhody T-PUR® analogické u spojek POLY-NORM®: větší rozsah teplot, dlouhá životnost a vynikající tlumící vlastnosti po dlouhou dobu. Tímto způsobem nabízejí oba typy spojek konstruktérům pohonů a uživatelům ve všeobecném strojírenství, provozním inženýrství a konstrukci vozidel jedinečný a dokonce větší přínos.
01. 03. 2013

Malé, lehké a vysoce výkonné!

Miniaturní hřídelové spojky od KTR jsou vhodné pro všechny aplikace. Elastické Bezvůlové S nejvyšší torzní tuhostí   KTR nabízí vhodné řešení. Nejvyšší výkon na ​​nejmenším prostoru a to vše s velmi nízkou hmotností.  

Archiv novinek

Kontakt

KTR CR, spol s.r.o.
Brněnská 559
569 43, Jevíčko, Česká republika

Telefon: +420 461 325 014
Fax: +420 461 325 162
E-mail: