ROTEX® GS compact

ROTEX® GS compact

Vlastnosti produktu:

  • Až o 1/3 kratší v porovnání se standardním provedením
  • Vysoká výkonnost
  • Konstrukce s axiální svěrnou spárou
  • Dobré mechanické a provozní vlastnosti
  • Rovnoměrný přenos sil přes ozubce
  • Kvalitní vyážení

Popis:

ROTEX® GS je třídílná spojka s montáží sesazením v axiálním směru. Spojka je bez torzní vůle s plastovým muzikusem montovaným s předpětím. Spolehlivě pracuje také v náročných aplikacích vyžadujících bezvůlový přenos točivého momentu, díky možnosti volby vhodné tvrdosti plastového muzikusu a tím optimálního tlumení vibrací. Jednoduchý způsob montáže umožňuje optimalizaci výrobních časů.

ROTEX GS ® spojky jsou vhodné pro přenos energie v prostředí s nebezpečím výbuchu. Spojky jsou certifikovány podle normy EU 94/9/ES (ATEX 95) jako jednotky kategorie 2G/2D a tak vhodné pro použití v prostředí s nebezpečím výbuchu v zóně 1, 2, 21 a 22.

Katalog spojek ROTEX®GS ke stažení zde.

Máte-li zájem o hřídelovou spojku ROTEX® GS, prosím kontaktujte nás.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Vyhledávání

   Hydraulické brzdy


  Společnost KTR uvedla na
  trh vlastní hydraulické brzdy
  KTR-STOP®

  • Max.svěrná síla do 500kN
  • Dlouhá životnost brzdového               obložení 
  • Kompaktní design
  • Optimalizace režimu brzdění

Novinky

31. 03. 2020

Spojky s dělenými náboji: Výhody a použití

Jako výrobce spojek s více než 60 lety inovací se KTR vždy snaží vylepšit stávající design. Spojky s dělenými náboji, jako jsou spojky typu ROTEX A-H s obráběnými dělícími rovinami, jsou součástí naší nabídky již po celá desetiletí. Vzhledem k tomu, že požadavky průmyslu na vyšší efektivitu a úspory nákladů stále rostou, KTR rozšířila konstrukční provedení s dělenými náboji i na další produktové řady.
16. 04. 2013

T-PUR® také pro POLY-NORM®

  Společně s vývojem nových spojek POLY-NORM® velikostí 200 až 280, byly vyvinuty speciální segmenty s dvojitými zuby vyrobené z T-PUR®, které využívají zvláštní stabilitu tohoto nového materiálu. K dispozici je celkem pět nových řad pro jmenovité momenty od 19.000 Nm do 67.000 Nm. Největší možný průměr otvoru je 285 mm.  Ozubené segmenty z T-PUR® pro velké spojky POLY-NORM® mají tvrdost 84 Sh A a jsou navrženy v modré barvě pro lepší identifikaci. Jsou k dispozici pro všech pět nových velikostí spojek POLY-NORM®. Jako u spojek ROTEX®, jsou výhody T-PUR® analogické u spojek POLY-NORM®: větší rozsah teplot, dlouhá životnost a vynikající tlumící vlastnosti po dlouhou dobu. Tímto způsobem nabízejí oba typy spojek konstruktérům pohonů a uživatelům ve všeobecném strojírenství, provozním inženýrství a konstrukci vozidel jedinečný a dokonce větší přínos.

Archiv novinek

Kontakt

KTR CR, spol s.r.o.
Brněnská 559
569 43, Jevíčko, Česká republika

Telefon: +420 461 325 014
Fax: +420 461 325 162
E-mail: